Fiziskās aktivitātes Staiceles pamatskolā

olimpiskā diena

Septembra mēnesis Staiceles pamatskolā saistās ar aktīvu sportošanu.

Ar otro septembra nedēļu turpinās trešo klašu audzēkņu peldētprasmju nodarbības Limbažu peldbaseinā trīs mēnešu garumā.

20.septemrī mūsu skola, kā parasti iesaistījās Olimpiskajā kustībā un tās mērķis ir veicināt fiziskās aktivitātes visā Eiropā un tajā iesaistīties tiek aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs.

“Olimpiskā diena 2019” - devīze ir “Nāc un vingrot sāc!”. Tradicionāli sākas ar Lāpas skrējienu cauri pilsētai un kopīgu vingrošanu, fotografēšanos un pēc tam sekoja orientēšanos pa pilsētu, kur kontrolpunktos bija jāveic dažādi uzdevumi gan latviski, gan angliski, jo šajā nedēļa mūsu skolā viesojās un piedalījās sporta dienā vienaudži no Igaunijas, Spānijas un Rumānijas.

No 23.-30. septembrim norisinājās Eiropas sporta nedēļa 2019 – “Piecelies un piecel citus!”, kurā iesaistījās arī mūsu skola.  Visu nedēļu, katru rītu sāka ar kopīgu vingrošanu. Skolas audzēkņi intensīvi sportoja – visas nedēļas garumā katru mācību dienu skolas kolektīvs iesāka ar kopīgu rīta rosmi, pa dienu brīvajos brīžos soļoja, skrēja, leca ar lecamauklu un  devās ekskursijās. Apkopojot rezultātus: nedēļas garumā nosoļoja, noskrēja visi kopā – 510 km un izlēca ar lecamauklu 93284 reizes.

Paldies, visiem, kuri piedalījās un kuri palīdzēja sagatavot!

Sporta skolotāja Vizma Tiltiņa