Lāčplēša diena Staiceles pamatskolā

11. novembrī, kad Latvijā tiek atzīmēta Lāčplēša diena, kuras laikā tiek pieminēti Latvijas brīvības cīņās kritušie varoņi, Staicelē tiek turpināta tradīcija iedegt sveces šo cīnītāju piemiņai.

Katra pilsētas iestāde izgaismo un veido savu gaismas zīmi. Šogad arī mūsu skolas kolektīvs vienojās kopīgā zīmes izveidošanā un piemiņas brīža organizēšanā. Pie skolas spoži iemirdzējās Dzīvības zīme, kas ir viena no visstiprākajām aizsardzības zīmēm, dēvēta arī par veselības zīmi. Tā sargā no nevēlamā un ļaunā.

Paldies skolas saimniekam Uldim Lūsim un saimnieciskās daļas vadītājam Jurim Krastiņam. Paldies skolas direktorei Sandrai Brokānei. Paldies čaklajiem palīgiem zīmes likšanā un sveču dedzināšanā - pedagogiem Vijai Brentei, Lanai Bergai-Sedleniecei, Lindai Abendrotei, Dacei Priekulei, Sandrai Pūcītei, Valentīnai Andrejevai, Baibai Eglītei, Ivetai Apsītei, Vizmai Lūsei. Paldies skolēniem Viesturam Sedleniekam un Jānim Brentam, kā arī pirmklasniekiem Dārtai Sedleniecei un Artim Ivanovam, un mūsu skolas absolventei Meldrai Zālamanei.

Paldies arī mūsu skolas skolēniem Elizabetei Timermanei, Megijai Elīzai Lūkinai, Dignai Staģei, Sabīnei Ivanovai, Kristai Brentei, Gundai Rozenbergai, Evitai Treiliņai, Dacei Štemerei , Ronaldo Gobiņam, Baibai Mežulei un 4.klases audzinātājai Evisai Reidei par palīdzību pilsētas iestādēm sveču zīmju dedzināšanā pie kultūras nama, muzeja, Audēju namiņa un Staiceles parkā.

Tēvzemes mīlestību katrs nes savā sirdī, bet to pauž ar attieksmi un ar darbiem savas valsts- Latvijas labā!

Sagatavoja: Anda Timermane

Lāčplēša diena