Latvijas 103. dzimšanas dienas aktivitātes Staiceles pamatskolā

Valsts svētku ietvaros Staiceles pamatskolā norisinājās dažādas aktivitātes, lai veicinātu skolēnos mīlestību un piederības sajūtu dzimtenei.

Skolēniem tika organizēts dzejoļu konkurss Teic, kur zeme skaistākā! Ikvienam bija iespēja iejusties rakstnieka lomā un radīt savu dzejoli Latvijai. 1. – 4.klašu grupā atzinību ieguva Elza Keita Balabolina, 5. – 6.klašu grupā Anete Volde, bet 7. – 9. klašu grupā Elizabete Timermane.

Pirmssvētku dienā, 17.novembrī, klasēs norisinājās patriotiskā klases stunda, kurā skolēni radoši strādāja un iepazina mūsu valsts vēsturi. Katrs skolēns sagatavoja savu rokas nospiedumu ar vēlējumu Latvijai.

Turi Latviju dziļi ieslēgtu savā sirdī.

Turi to kā lielāko dārgumu, ko nedrīkst pazaudēt.

Jo, zaudējis Latviju, tu zudīsi pats.

/Jānis Jaunsudrabiņš/

Apsveikuma video apskatāms šeit: https://www.facebook.com/2226850097569085/videos/210529397894052

Sagatavoja: Anda Timermane

LV LV