Lepojamies

futbols

Atverot 2019. gada 17. janvāra laikrakstu  Liesma, prieks, gandarījums un lepnums pārņēma daudzus staiceliešus - īpaši  vecākus, pedagogus, draugus, jo, pirmajā lappusē ievietotajā J. Līgata foto, varējām  aplūkot VALMIERA GLASSS VIA futbola komandu, kura gatavojas jaunajai Virslīgas sezonai. No 17 futbolistiem - 8 (gandrīz puse)  ir mācījušies Staiceles  vidusskolā (tagad pamatskola),  kur ieguvuši pamatizglītību un pirmās iemaņas, prasmes un  rūdījumu futbola spēlē.  Alojas novada sporta skola (kādreiz VJFC Staicele), trenera Jāņa Valaņina vadībā,  gadiem  ir bijusi   kadru kalve gan tagadējai VALMIERA GLASSS VIA komandai, gan savulaik  citiem Latvijas virslīgas un ārzemju futbola klubiem. Puiši ir liels atbalsts arī 1. līgā spēlējošajai Staiceles bebru komandai, kuru trenē J. Valaņins un J. Jaunzems.
Ar cieņu A. Grāvere ( mob. 26139528)

Foto J. Līgats

futbols