Skolotāju diena Staiceles pamatskolā

Un eņģelis mazliet,

Jo, zināšanas sējot,

Caur gadsimtiem tās iet!

Starptautiskā skolotāju diena jeb Pasaules skolotāju diena ir starptautiski atzīmējama diena, kas Latvijā tiek atzīmēta oktobra pirmajā svētdienā. Staiceles pamatskolā Skolotāju diena norisinājās šī gada 4. oktobrī, skolas vadību pārņemot 9. klasei. Skolotāju dienai veltītais rīts mūsu skolā bija ļoti īpašs. Vestibils bija izrotāts ar virtenēm un krāsainām rudens lapām. Katru skolotāju sagaidījām ar ziedu un meiteņu pašu gatavotiem mafiniem, tad  zēni svinīgi pavadīja skolotājus uz savu klasi vai skolotāju istabu.

Atskanot zvanam,visi skolotāji tika aicināti uz skolas aktu zāli, kur mēs, 9. klase,  skolotājiem pasniedzām mūsu sarūpēto svētku kūku. Pēc tam sekoja stundas, kuras vadīja devītie.

Ikvienā no devītajiem bija patīkams satraukums, dodoties pie savas klases, lai vadītu četras mācību stundas. Skolotāji šo laiku, izmantojot viņiem dāvāto atelpas brīdi, pavadīja sarunās un kavējās atmiņās. Starpbrīžos ikviens skolēns bija aicināts piedalīties aktivitātēs un dejās.

Skolas audzēkņu vārdā vēlamies teikt lielu PALDIES skolotājiem par to, ko esat mums iemācījuši. Paldies par stingro vārdu un sapratni!

9. klases skolnieks Viesturs Titovs