STAICELES PAMATSKOLAS ČEMPIONĀTS DAMBRETĒ

dambrete

Staiceles pamatskolā aprīļa mēnesī norisinājās čempionāts dambretē 1. - 4. klašu grupā.  Vispirms klasēs  tika izspēlētas atlases kārtas, noskaidrojot labākos spēlētājus klasē.  Atlases kārtas tika aktīvi spēlētas gan starpbrīžos, gan audzināšanas un  sporta stundās. Tā kā tika spēlēts līdz divām uzvarām, atlases kārtu izspēle notika klasēs visu aprīļa sākumu (no 1. līdz 16.aprīlim), jo bieži bija ļoti līdzīgas spēles.  Un finālā iekļuva:

  • Sofija Sokolova, Ronaldo Gobiņš  - 1. klase;
  • Molli Veja Lubgāne, Anete Volde - 2. klase;
  • Viesturs Sedlenieks, Mairita Volde – 3. klase;
  • Maiga Staģe, Mārcis Raibacis un Lukass  Rudzītis – 4. klase.

Zaļajā ceturtdienā (18. aprīlī) katras klases labākie spēlētāji piedalījās finālā, lai savā vecuma grupā noskaidrotu skolas čempionu dambretē.  Bija patīkami vērot, ka pēc spēles bērni prot pateikt paldies par spēli un paspiest viens otram roku, lai kā, iespējams, tajā brīdī nesāpētu sirds par zaudējumu.  Spraigās un interesantās izspēlēs tika pavadītas 3 stundas, līdz noskaidrojās skolas čempions un pārējo finālistu vietu sadalījums.  Šogad pie lieliskām balvām tika visi finālā iekļuvušie. Bet īpaši vēlamies izcelt mūsu labāko trijnieku.

Un tā:

3.vietā Ronaldo Gobiņš

2.vietā Molli Veja Lubgāne

Un Staiceles pamatskolas ČEMPIONE dambretē – Anete Volde !

Apsveicam!

Inga Konrāde, Staiceles pamatskolas sporta skolotāja

dambrete

dambrete_2

dambrete_3

dambrete_3