Veselības nedēļa 27.05. -30.05. Staiceles pamatskolā

Ģimeņu_sporta_diena

Staiceles pamatskolas kolektīvas visas nedēļas garumā aktīvi sportoja – vingroja, soļoja, skrēja, lēca ar lecamauklu, pievilkās, gāja pārgājienos un brauca ekskursijās. Nedēļas garumā skolas audzēkņi kopā nosoļoja, noskrēja – 765,5 km, izlēca ar lecamauklu 75390 reizes un pievilkās kārienā guļus 500 reizes.

28.maija rīts pār Staiceli bija mākoņos tīts. Apkārtne pie Staiceles pamatskolas un Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas liecināja, par gatavību kārtējam Stiprajam skrējienam Staicelē 2019. Iepriekšējā dienā tika sagatavota trase dažāda vecuma grupām. Šajā dienā Staicelē pulcējās dalībnieki no Alojas Ausekļa vidusskolas, Ozolmuižas pamatskolas, Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra, Umurgas pamatskolas, Staiceles pamatskolas un citi interesenti, kuri vēlējas pārbaudīt savu fizisko izturību. Kopumā 95 dalībnieki.

Katrs dalībnieks saņēma piemiņas nozīmīti vai pildspalvu, kas simbolizēja dalību Stiprajā skrējienā. Dalībnieki sacentās sešās vecuma grupās, meitenes un zēni atsevišķi. Godalgotās vietas ieguvēji saņēma balvas, kuras bija sarūpējuši – Alojas novada sporta skola, Staiceles pamatskola, Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālā vidusskola, Alojas novada Jaunsargu vienība.

Ceturtdien, 30.maijā no rīta saulīte pie debesīm vēstīja, ka diena būs silta un saulaina un sporta diena Staiceles pamatskolā var sākties!

Uz šo dienu bija aicināti arī audzēkņu vecāki, lai sportotu kopā ar savām atvasēm. Dienu iesākām ar kopīgu vingrošanu, pēc tam dalībnieki devās uz norādītājām aktivitātēm, kuras bija sagatavojoši un vadīja Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālā vidusskolas 1. un 3.kursa audzēkņi. Uzdevumus veica klases kā komanda, ģimenes un nākamie pirmklasnieki. Liels prieks, ka šogad bija ieradušās 13 ģimenes – Voldes, Andrejevu, Lūkinu, Staģu, Rudzīšu, Štemeru, Skujiņu, Straumes, Gobiņu, Sedlenieku, Vēsma ar meitu Anniju, komandas “Ģimenes spēks” un “Tūta” – viņi saņēma pateicības no organizatoriem. Ar visaugstāko punktu skaitu 1.vietu izcīnīja Staģu ģimene, aiz sevis 2.vietā atstājot Voldes ģimeni, 3.vietā – Rudzīšu ģimene. Uzvarētāji saņēma balvas, kuras bija sarūpējusi Staiceles pamatskolas vadība un Alojas novada sporta skola.

Visi dalībnieki, kuri bija sportojuši visas nedēļas garumā, saņēma aproces un atstarotājus, tos dāvināja Latvijas Tautas sporta asociācija.

Pasākuma organizatori saka paldies visiem, kuri palīdzēja un piedalījās, lai skolā notiktu šādas sportiskas aktivitātes!

Vizma Tiltiņa, Staiceles pamatskolas sporta skolotāja

Ģimenes sporta dienu skatīt Dāniela Ķīkuļa un Andras Rozenbergas fotogrāfijās: