Svētku gaidīšanas laiks Staiceles pamatskolā

Svētku gaidīšanas laiks 2021. gada decembrī sākās ar noskaņas radīšanu skolā un tās teritorijā.

Pirmajā Adventē skolas pagalmā iemirdzējās košs vainags. Atbalstot Limbažu novada pašvaldības akciju “Sudraba rūķu ceļš”, tapa arī trīs dekoratīvie rūķi, kas ik rītu priecīgi sagaidīja visu mūsu skolas saimi. Par Adventes vainaga un rūķu tapšanu paldies Staiceles pamatskolas skolēnu pašpārvaldes jauniešiem: Ligijai Daņķēnai, Kristai Brentei, Gundai Rozenbergai, Sabīnei Ivanovai, Maigai Staģei; paldies mazpulcēniem Kristīnei un Agnesei Timermanēm; vecāku padomes dalībniecēm Kristīnei Krišjānei, Antai Korpai, Līgai Straumei. Īpašs paldies skolas saimniekam Uldim Lūsim, mūsu direktorei Sandrai Brokānei, pedagogiem Dacei Priekulei un Andai Timermanei.

Skolas iekštelpās skolēniem tika dots uzdevums Ziemassvētkiem noformēt savu klasi. Idejas bija visdažādākās un ļoti interesantas: mūs sagaidīja jautri filmu tēli, skurstenī iesprūdis Ziemassvētku vecītis un rūķi.

Katra klase gatavoja arī svētku apsveikumus savām ģimenēm, staiceliešiem.

Sirsnīgs paldies skolēniem un klašu audzinātājiem par  ieguldīto darbu.

Šajā laikā kopīgos pasākumos pulcēties nedrīkst, taču otru iepriecināt vajag. Tāpēc noorganizējām akciju “Iepriecini skolasbiedrus”. Katra klase izlozēja citu klasi. Tai bija jāsagatavo apsveikums Ziemassvētkos. Un tā - kāds dāvanā saņēma eglīti, cits saldumus vai skanīgu video sveicienu. Priecīgi bijām visi: gan tie, kas sveica, gan tie, kas sveicienu saņēma.

Staiceles pamatskolas mazpulcēni un skolēnu pašpārvalde zīmēja un rakstīja apsveikumus saviem pedagogiem un Darba terapijas un rehabilitācijas centra „Vīķi” iemītniekiem, darbiniekiem. Skolas bibliotēkā ikviens varēja sagatavot savu svētku apsveikumu. Paldies par atbalstu bibliotekārei Ivetai Apsītei.

Decembra nogalē arī pie sākumskolas 1.- 4. klašu skolēniem ciemojās Ziemassvētku vecītis ar sarūpētām dāvanām: konfekšu paciņām, grāmatu  “Zaķēna dzimšanas diena” un savdabīgo policijas auto trafaretu.

Paldies Limbažu novada pašvaldībai un sadarbības partnerei - Limbažu iecirkņa nepilngadīgo lietu vecākajai inspektorei Dacei Pūcei.

2021./2022. mācību gada 1. semestrī skolēnu pašpārvalde noorganizēja arī labdarības akciju “No sirds uz sirdi”, kuras laikā tika vākti ziedojumi “Staiceles kaķiem”. Paldies ikvienam, kas atbalstīja akciju.

Bet mācībās un aktivitātēs čaklākie Staiceles pamatskolas audzēkņi, 1. semestri noslēdzot, saņēma pateicības un naudas prēmijas.

Video par svētku gaidīšanas laiku skaties šeit: https://www.facebook.com/2226850097569085/videos/467690014928923

Video ar sveicienu Ziemassvētkos skaties šeit: https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR3QMMk7xoEKPpWFsSBEjB9wyd_DARqrKvLQ7ll7Kebla5aENakJ72p5wU4&v=mnnqm_PejEQ&feature=youtu.be

Sagatavoja: Anda Timermane