7. klases Vecāku diena

14.aprīlī Staiceles pamatskolā notika 7.klases Vecāku diena. Vecāki tikās ar klases audzinātāju, mācību priekšmetu skolotājiem un skolas direktori Sandru Brokāni. Tika apmeklētas mācību stundas, kā arī audzināšanas stunda, kurā lekciju par tēmu “Pusaudžu un jauniešu dzimuma nobriešana un personības attīstība. Higiēna.” vadīja skolotāja V. Tiltiņa. Vecākiem bija brīnišķīga iespēja aplūkot 7.klases skolēnu Lieldienu dekoru izstādi, kura vēstīja par gaidāmajiem svētkiem.

Ar vecākiem sākas bērns, tāpēc 7.klases skolēni savus vecākus palutināja ar gardām vafelēm un kafiju rīta agrumā. Vecāki noslēgumā atzina, ka šādas Vecāku dienas ir ļoti interesantas un nepieciešamas, jo skolā sajutās gaidīti, saprasti un īpaši.

Paldies skolēniem, vecākiem un skolotājiem!

Lana Berga – Sedleniece, 7. klases audzinātāja

vecāku diena