Konkurss "Valsts prezidenta uzruna tautai"

Laikā no 13. septembra līdz 13. oktobrim norisinājās konkurss vispārizglītojošo skolu skolēniem, kura laikā ikkatram dalībniekam bija iespēja sevi iztēloties Valsts prezidenta amatā un sagatavot uzrunu tautai Latvijas valsts 103. dzimšanas dienā. Konkursa uzvarētājs savu uzrunu teica Latvijas valsts dzimšanas dienā, 18. novembrī, Prezidenta pilī.

Konkursā iesaistījās Staiceles pamatskolas 5. un 6. klases skolēni. Konkursam tika nosūtīti 4 video ar sagatavotajām uzrunām. No 5.klases startēja Annija Anšmite un Jānis Brents, bet 6.klasē Viesturs Sedlenieks un Amanda Zeiļuka.

Kā pateicību par dalību konkursā visi četri dalībnieki saņēma Valsts prezidenta Egila Levita parakstītu apsveikumu Latvijas valsts 103. dzimšanas dienā.

Sagatavoja: Anda Timermane

prezidents