Paldies diena Staiceles pamatskolā

11. janvārī tiek atzīmēta starptautiskā Paldies diena. Diena, kad ikviens tiek aicināts pateikties otram par ko labu, nozīmīgu vai skaistu, atcerēties cilvēkus, kas ikdienā dod mums spēku un uzmundrina.

Pateicības vārdiem ir maģiska iedarbība. Tie iepriecina, iedvesmo, sniedz cilvēcisku atbalstu, uzmanību un dzīvē tik nepieciešami ikkatram. Ikdienā ap mums ir īpaši cilvēki. Viņi palīdz, atbalsta, rūpējas, dara mums vajadzīgu, ļoti svarīgu darbu. Paldies var pateikt par draudzību, atbalstu, sadarbību, mīlestību vai kopā būšanas prieku.

Staiceles pamatskolas skolēni gatavoja īpašus sveicienus cilvēkiem, kuriem vēlējās pateikties: savai ģimenei, draugiem, radiem, klasesbiedriem, skolotājiem, pārdevējiem, vienkārši kādam paziņam.

“PALDIES ir vienīgā valūta pasaulē, kas nav vēl mainījusi kursu.” (Jānis Jaunsudrabiņš)

Sagatavoja: Anda Timermane

Paldies