Stila nedēļa Staiceles pamatskolā

No 10. līdz 14. janvārim Staiceles pamatskolā norisinājās Stila nedēļa. Skolēni katru dienu ģērbās atbilstoši dreskodam vai izvēlējās īpašu aksesuāru. Pirmdiena bija Neparastās somas diena, otrdien ģērbāmies pidžamās. Trešdien ieradāmies tērpā, kura nosaukums sākas ar sava vārda pirmo burtu. Ceturtdiena - Ačgārnā diena. Piektdien tērpāmies atbilstoši gaidāmo brīvdienu stilam.

Paldies aktīvākajiem dalībniekiem- 1. klases kolektīvam un audzinātājai Brigitai Krūmiņai.

2. klases skolēniem- Regīnai Apsītei, Danai Katucānei, Laumai Kovisārei, Enijai Sīmanei, Imantam Dreimanim, Nikolai Fjodorovai, Annijai Zeiļukai un audzinātājai Ingai Konrādei.

3. klases skolniecēm Keitai Balabolinai un Kintijai Puriņai.

4.klases skolēniem- Ronaldo Gobiņam, Sofijai Sokolovai, Armandam Staģim, Kristīnei Skujiņai, Enijai Kalniņai.

5.klases audzēkņiem- Līgai Tīriņai, Annijai Anšmitei, Anetei Voldei, Molli Vejai, Jānim Brentam.

6.klasē- Sanijai Jaunzemei, Viesturam Sedleniekam, Dacei Štemerei, Artim Reidem, Kasparam Neripam, Emīlam Eglītim, Aivim Ivanovam, Ralfam Čerpakovam, Līvai un Viktorijai Kalniņām.

7.klases meitenēm- Evitai Treiliņai, Ivonnai Ristamecai, Agnesei Timermanei, Maigai Staģei, Paulai Šestakovai un audzinātājai Lanai Bergai- Sedleniecei.

8.klases audzēkņiem- Elizabetei Timermanei, Dignai Staģei, Kristai Brentei, Alisei Saukumai, Markusam Korpam, Sabīnei Ivanovai, Kevinam Grāvītim, Paulai Dreimanei.

9.klases skolēniem- Kristīnei Timermanei, Aleksandram Šestakovam, Rihardam Staģim, Ojāram Neripam, Marekam Pērkonam, Ernestam Strokšam, Lainei un Līgai Staģēm, Gundai Rozenbergai, Ligijai Daņķēnai un Kitijai Dragevicai.

Paldies par atraktivitāti, radošumu un humora izjūtu visiem aktīvajiem dalībniekiem. Bija tik interesanti!

Sagatavoja: Sabīne Ivanova, Staiceles pamatskolas skolēnu pašpārvaldes prezidente

Foto: Krista Brente