Skatuves runas konkurss

2022.gada janvārī un februārī Staiceles pamatskolā norisinājās Skatuves runas konkurss. Tā mērķis ir bērnu un jauniešu pilsoniskās līdzdalības, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratības veicināšana. Galvenais uzdevums- attīstīt un pilnveidot bērnu un jauniešu skatuves runas kultūru un aktiermeistarību.

Skolēni literatūras stundās izvēlējās dzejoli vai sacerēja to pats. No katras klases uz skolas konkursu tika izvirzīti 2-3 skolēni, kuri prezentēja savu sniegumu žūrijai.

Klašu pārstāvji: Markuss Fjodorovs (1.kl.), Edgars Ristamecs, Annija Zeiļuka un Keita Šeikina (2.kl.), Klāvs Raibacis un Marta Leimane (3.kl.), Sofija Sokolova un Baiba Mežule (4.kl.), Anete Volde, Annija Anšmite un Jānis Brents (5.kl.),  Sanija Jaunkalne un Dace Štemere (6.kl.), Alise Tiltiņa (7.kl.), Sabīne Ivanova un Niks Andersons (8.kl.) un Ojārs Valters Nerips (9.kl.).

Paldies visiem čaklajiem skolēniem un viņu skolotājiem: Brigitai Krūmiņai, Ingai Konrādei, Dacei Priekulei, Evisai Reidei, Andai Timermanei un Silvai Jansonei.

Skolas konkursā 2.-3. klašu grupā uzvarēja Marta Leimane, 4.-6. klašu grupā Sofija Sokolova, bet 7.-9.klašu grupā Ojārs Valters Nerips.

Marta Leimane un Sofija Sokolova startēja arī Limbažu novada konkursā. Esam lepni un priecājamies par iegūtajām pakāpēm- Martai Leimanei II pakāpe, bet Sofijai Sokolovai I pakāpes diploms savā vecuma grupā. Paldies skolēnu vecākiem un audzinātājām Evisai Reidei un Dacei Priekulei par ieguldīto darbu bērnu sagatavošanā.

Paldies skolas žūrijas pārstāvēm: Ivetai Apsītei, Vēsmai Rīmanei un Silvai Jansonei.

Sagatavoja: Anda Timermane

skatuves runa