16. novembris Staiceles pamatskolā

svētki

Latvijas valsts simtgadi Staiceles pamatskolā svinējām īpaši. Mācību dienu 16.novembrī sākām neierastā laikā - pēcpusdienā. Svinīgi suminājām mūsu valsts karogu- nostājāmies divās rindās pirmā stāva gaitenī un, himnai skanot, devām to no rokas rokā, solot cienīt un mīlēt ne tikai valsti, bet arī tās simbolus. Pēc tam pie skolas visi kopīgi veidojām spēka zīmi- Ausekli no svecītēm.

Mēs, Staiceles pamatskolas Pašpārvaldes pārstāvji, svinot Latvijas simtgadi organizējām skolā spēli “Es mīlu Tevi, Latvija!”, kurā piedalījās  divas komandas. Pirmā komanda bija mācību pārzines A. Kalniņas (Ligija Daņķēna 6.kl, Samanta Tīriņa 9.kl, Roberts Vītols 7.kl, Vilis Tiltiņś 8.kl), bet otrā bija A. Grāveres komanda (Meldra Zālamane 8.kl, Elīza Kuzina 7.kl, Ruslans Andrejevs 6.kl, Jānis Šeikins 9.kl). Spēles gaitā uzdevām daudzus jautājumus par Latviju, filmām un dziesmām.  Lai īstenotu ideju par pasākumu, iedvesmu guvām no šova “Es mīlu Tevi, Latvija!”. Domu par spēli īstenoja pašpārvaldes prezidents Viesturs Titovs un pašpārvaldes komanda.

Ideja par spēli patiešām bija lieliska, īpaši patika šī kopības sajūta, kad visi dziedāja līdzi dziesmām.

Pēc spēles pie mums paviesojās vīru kopa “Vilki”. Viņu uzstāšanās patiešām bija interesanta un patriotiska.

Pēc koncerta 6.klases skolniece Gunda saka: “Dziesmas bija piemērotas valsts svētkiem. Patika, ka katrs no viņiem kaut ko pastāstīja, patika viņu tērpi”.

Andra Rozenberga, 9. klases skolniece, pašpārvaldes pārstāve

Fotoalbums:   https://photos.app.goo.gl/mK9ZNTic9tJNX6hn7

Foto:    Einārs Bērziņš, Linda Abendrote

Fotoalbumam pievienotas bildes no mūsu skolas svētku koncerta 2018. gada 15. novembrī.