Dzejas diena Staiceles pamatskolā

Latvju raksts

Septembris jau kopš 1965.gada ir dzejas mēnesis, kad visā Latvijā norisinās dažādi dzejas lasīšanas pasākumi. Arī mēs, Staiceles pamatskolā turpinājām šo tradīciju un 14. septembrī, audzināšanas stundas laikā pulcējāmies pie skolas, lai veltītu sev mīļas dzejas rindas mūsu Latvijai dzimšanas dienā.

Katrai klasei bija dots uzdevums sagatavot savu priekšnesumu ar vēlējumu Latvijai. Šogad kopīgi veidojām Latvju zīmju jostu, kurā katra klase dāvināja kādu zīmi Latvijai, galvenokārt, dominēja Laimas slotiņas, Dieva zīmes, Saules zīme, Auseklītis un Zalktis, tādējādi mudinot mūs visus, latviešus, darīt labus darbus, neslinkot, nepadoties apstākļiem un rosināt mērķtiecību darbā ko darām ikdienā.

Būt kopā vienotiem, draudzīgiem un mīļiem vienam pret otru! Tikai tā mēs varam stiprināt mūsu Latviju! Lai mums kopā izdodas!

Anda Timermane, latviešu valodas skolotāja

Foto Maija Andersone