“PIPARAM” svētki

Pipars

“PIPARAM” – Staiceles pamatskolas drāmas kolektīvam otra pirmizrāde šajā mācību gadā, šoreiz kolektīva jaunākajai grupai (1.-2.klašu skolēniem)!

Skolas Mārtiņdienas tirdziņš iesākās ar izrādi teātra sporta garā. “PIPARS” izrādīja pēc Majdas Korenas grāmatas veidotu izrādi UZVĀRI MAN PASACIŅU. Jaunajiem aktieriem nemaz nebija viegli noturēties savā lomā un no tās “neizkrist”, līdz galam palikt priecīgam, bēdīgam, nopietnam, dusmīgam vai domīgam, jo izrāde bija veidota uz emocijām, kuras aktieri apguva rudens sezonā.

Interesanti bija ne tikai aktieriem, bet arī skatītājiem, jo strauji nomainījās personāži, te monstriņi, te briesmonītis, tur Sarkangalvīte, tur vecmāmiņa, vilks un mednieks. Jaunie aktieri paši ,bez palīdzības, tika galā gan ar tērpu, gan parūku maiņu. Hip! Hip! Urā viņiem!

Epizodi no epizodes atdalīja jautra marša mūzika ar jauno aktieru iestudētām kustībām.

Pēc izrādes 4.klases skolēni (audz. D.Priekule) bija parūpējušies par ziedu pušķīšiem aktieriem, bet no manis viņi saņēma tortīti. Katra izrāde ir svētki, īpaši pirmizrāde!

Tālāk Mārtiņus ieskandēja 1. un 4. klašu skolēni, runājot un dziedot tautasdziesmas, tad rudens tirdziņš, danči un rotaļas.

Priekā ar jums dalījās drāmas kolektīvā “PIPARS” vadītāja un režisore Inga Indriksone