Staiceles vidusskolas skolēni ciemojas aprūpes namos

ciemos

Adventes laikā skolas novadpētniecības pulciņš, dramatiskais pulciņš un dziedātāji apmeklēja Vīķu, Rozēnu un Urgas pansionātus. Mūsu ciemakukulī bija Ziemassvētku smarža –ar krustnagliņām dekorētajos apelsīnos, telpu rotājumi – niedru puzuri, sirdij un dvēselei –koncertprogramma ar dziesmām un dzeju par Latviju un Ziemassvētkiem, novadpētnieki iepazīstināja ar ,,Muzeja nakts  2017” prezentāciju ,,Pašdarbība Staicelē agrāk un tagad”.

Paldies,  Alojas novada domei par transporta nodrošinājumu, skolotājām Ingai Indriksonei un Līgai Siliņai par ieguldīto darbu mazo mākslinieku sagatavošanā. Paldies, Vīķu, Rozēnu un Urgas pansionāta darbiniekiem par sagādātajiem cienastiem pēc koncerta, kas skolēnus ļoti iepriecināja.

I.Apsīte, novadpētniecības pulciņa vadītāja

Foto: E.Kuzina, M.Zālamane, G.Straume