Dalīšanās pieredzē

Skolēnu brīvlaikā skolotāji plānoja turpmāko mācību darbu, papildināja zināšanas un pilnveidoja sevi, gan apmeklējot dažādus kursus, gan mācoties kursos tiešsaistē, kā arī smeļoties pieredzi no saviem kolēģiem.

Ceturtdien, 5.janvārī, skolas kolektīvs laipni pie sevis uzņēma Alojas Ausekļa vidusskolas skolotājas, kuras dalījās ar savu pieredzi, kas gūta braucienos uz sadarbības partneru skolām Igaunijā, Spānijā un Portugālē Erasmus + projekta ’Kompetenču pieejas stiprināšana’ ietvaros. Skolotāja Vineta Tiltiņa pastāstīja par šo projektu kopumā, par skolotāju ‘ēnošanas’ pasākumu Igaunijā, Rakverē, par to, ka kopā ar  Anitu Roļskiju Spānijā Tenerifē apguvušas veiksmīgas komandas darba nosacījumus, mācījušās sadarbības metodes, Juta Gargurne un  Lāsma Volksone dalījās ar iegūto pieredzi Spānijā Malagā, kur mācījās par tēmu “Radošums un komunikācija”, savukārt Rūta Ezerniece kopā ar kolēģi – par braucienu uz pedagogu kursiem Barselonā.

Alojas kolēģes mums piedāvāja izspēlēt dažādas aktivitātes, lai pilnveidotu komunikācijas un sadarbības prasmes, iedrošināja doties   pilnveidot savas zināšanas kursos  Erasmus+ projektu ietvaros. Tas bija patiešām vērtīgi un aizraujoši!

Paldies Alojas Ausekļa vidusskolas skolotājām par dalīšanos pieredzē!

Teksts un foto : Vizma Lūse