INFORMĀCIJA par MK ārkārtas sēdē pieņemtajiem lēmumiem

Skolas logo

Ministru kabinets ārkārtas sēdē ceturtdien, 12.martā, pieņēma lēmumu izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju, nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot koronavīrusa "Covid-19" izplatību.

Saskaņā ar šajā brīdī pieejamo informāciju, informējam par sekojošo:

  1. No 2020.gada 13.marta tiek pārtraukts  klātienes mācību process Staiceles pamatskolā;
  2. Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem 13. martā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši "Covid-19" skartās valstis vai teritorijas, kā arī nav bijis kontaktā ar "Covid-19" saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.
  3.  Staiceles pamatskola ir atvērta, ja nepieciešams paņemt mācību grāmatas vai citas lietas;
  4. No 16.03.-22.03. ir 1.-9.klašu skolēnu pavasara brīvlaiks.
  5.  No 23.03. - 14.04. skolēni skolu neapmeklē - mācības notiks attālināti. Pedagogi par mācību norises kārtību skolēnus informēs skolvadības sistēmā "E-klase" (mācību procesā tiks izmantoti digitālie mācību līdzekļi un video);
    Lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai skolas mājaslapā www.staicelesskola.lv  un "E-klases" pastā;
  6. Tiks arī pārtraukta visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu norise, piemēram, treniņu, sacensību un mēģinājumu norise.


Aicinu visus Staiceles pamatskolas skolēnus, vecākus,  pedagogus un tehniskos darbiniekus ar izpratni izturēties pret radušos situāciju! Esiet piesardzīgi un rūpējaties par savu veselību!

Direktore Sandra Brokāne