Labo darbu nedēļa

Katru gadu Latvijā norisinās “Labo darbu nedēļa”, kuras laikā ikviens tiek aicināts darīt labus darbus apkārtējiem. Šogad dalībnieki īpaši tika aicināti pievērst uzmanību līdzcilvēku uzmundrināšanai un iepriecināšanai.

2. un 3. klases skolēni kopā ar audzinātājām Maiju Andersoni un Daci Priekuli iepriecināja tos cilvēkus, kuriem slimības dēļ  nav iespējas redzēt krāsaino Latvijas rudeni. Skolēni no rudenīgajām lapām izveidoja pūcītes, kuras aizceļoja uz Alojas veselības aprūpes centru, pretī saņemot skaisto vārdiņu - Paldies! Lai rudens krāsas un smarža iepriecina gan aprūpes centra pacientus, gan tā darbiniekus.

Staiceles 481. mazpulka dalībnieki piedalījās lapu grābšanas talkā pie Staiceles baznīcas. Kā arī veica dažādus darbiņus savas piemājas pagalmā.

Skolēnu pašpārvalde zīmēja, krāsoja un līmēja apsveikuma kartiņas Senioru dienā. Kopumā tika iepriecināti sešdesmit Staiceles seniori.

Ikkatrs labi paveikts darbs sniedz gandarījuma sajūtu darītājam. Ikkatrs Paldies dod iedvesmu turpināt iesākto. Ikkatrs smaids liek sirdij pukstēt straujāk! Darīsim labus darbus katru dienu, palīdzēsim, ja otram tas nepieciešams. Būsim blakus un dāvāsim smaidu! Negaidīsim “Labo darbu nedēļu”, bet iepriecināsim otru katru dienu!

Sagatavoja: Anda Timermane

labie darbi

labie darbi

labie darbi

labie darbi