Mīlestības svētki Staiceles pamatskolā

Valentīna diena

Februāris Mīlestības mēnesis, kad atzīmējam Valentīna dienu!

Staiceles pamatskolā ikgadēja tradīcija atzīmēt Valentīna dienu, kad katra klase sagatavo Popielas priekšnesumu un tiek nominēti MIS & MR. Pasākumu organizē 9. klase.

13. februāra pēcpusdienā skolas izglītojamie un darbinieki pozitīvā noskaņojumā devās uz Staiceles pilsētas kultūras namu.

Kā ik gadu, pasākums notiek pie galdiņiem un  klasēm jāsagatavo noformējums Valentīna dienas noskaņās.

Pasākumu ieskandināja 4. klases skolniece Dace Štemere un 9. klases skolēns Viesturs Titovs ar dziesmu Zilais putniņš. Bet par Valentīna dienas vēsturi pastāstīja 9. klases skolēni.

Lai radītu svētku noskaņu, kopīgi izveidojām Valentīna dienas stāstu. Pasākuma vadītāji Meldra Zālamane un Viesturs Titovs stāstu iesāka ar vārdiem 13. februāris – Valentīna diena un tad katrai klasei bija jāpapildina līdz kopīgi radījām mīlestības stāstu.

Pasākumā aktīvi darbojās žūrija, kurā iesaistījās: Staiceles pamatskolas direktore Sandra Brokāne, mūzikas skolotāja Gundega Krogzema, ģeogrāfijas skolotāja Alda Grāvere un vizuālās mākslas skolotāja Monta Grāvelsiņa.

No katras klases MIS & MR nominācijā piedalījās viens zēns un viena meitene. Viņiem katram bija jāatbild, ko viņiem nozīmē Valentīna diena.

MIS & MR bija vairāki uzdevumi, viens no tiem – mēmais šovs – atminēt uz lapiņas uzrakstīto vārdu savienojumus saistībā ar Valentīna dienu.

Radošajā uzdevumā MIS & MR pārstāvjiem bija iespēja izpausties, jo katram dalībniekam dāvinājām sarkanu lenti, un ar šo lenti viņi viens otru izrotāja. Grūtākā uzdevuma daļa – modes skatē jānodemonstrē svētku rota.

Lielisks uzdevums bija Lasi no lūpām. Nedzirdot savu partneri, ar austiņām uz ausīm, saprast partnera teikto. Tas bija jautri!

Pēc starpbrīža turpinājām ar otro daļu – Popielu. Katra klase parādīja sagatavoto priekšnesumu. Tie bija lieliski un interesanti!

Pie mums viesojās ciemiņi no Valmieras Viestura vidusskolas 10. a klases, kuri bija sagatavojuši teatrāli radošu priekšnesumu. Paldies viņiem!

Par Staiceles pamatskolas MIS & MR 2020 kļuva 4. klases skolēni Dace Štemere un Ralfs Čerpakovs.

Galdiņu noformējumā 1. vieta 4. klasei.

Bet Popielā 1. vietu ieguva 8. klase ar priekšnesumu Ceļu policista dziesma.

Pasākuma noslēgumā visi kopīgi vienojāmies dziesmā Tu un es. Skanēja lieliski!

Paldies mūsu burvīgajam skaņu operatoram Daināram Konrādam.

Paldies ikvienam, kurš piedalījās un paldies ikvienam, kurš palīdzēja svētkus radīt.

Viesturs Titovs, 9. klases skolnieks