Skola ārpus skolas – Manas pilsētas vēsture un ievērojamie cilvēki

skola

Staiceles pamatskolas 4. klases skolēni 4. septembrī devās uz Rozēnu – Staiceles evaņģēliski luterisko baznīcu, lai iepazītos ar staicelieša Kārļa Keres dzīvesstāstu muzeja vadītājas Indras Jaunzemes sagatavotajā prezentācijā, un aplūkotu viņa darbu izstādi. Gleznās attēlota Staicele senāk, tad nu mums bija interesants uzdevums – atpazīt un salīdzināt Staiceles vietas senāk un tagad. Tas lieliski sasaucās ar sociālo zinību tematu Pārmaiņas, cēloņi, sekas

Velta Andersone izrādīja atremontētās baznīcas telpas un pastāstīja kam kalpo katra telpa. Bija iespēja uzkāpt zvana tornī un tuvumā aplūkot ērģeles, kas bija ļoti, ļoti interesanti.

Paldies cilvēkiem kuriem rūp mūsu Staicele!

I.Indriksone, 4. klases audzinātāja

skola

skola

skola

skola