Zinību diena Staiceles pamatskolā

1.septembris ir laiks, kad dārzā zied gladiolas, nemanāmi lapas koku zaros sāk mainīt krāsu, ir laiks atkal kam jaunam. Zinību diena ir svētki ikvienai ģimenei un skolēnam, jo tiek sperts nākamais solis izglītībā. Ikviens skolotājs atkal sirdī jūt siltumu, jo viņa audzēkņi atgriežas skolas solā- kopīgas mācības, ekskursijas, kāds sirms mats, bet prieks, ka šogad varam tikties klātienē un būt kopā.

Šogad priecājamies, ka mūsu skolas ģimenē ienāk četrpadsmit atraktīvas mārītes- pirmklasnieki, kurus lolos un ievadīs lielajā dzīvē viņu audzinātāja Inga Indriksone. Lepojamies ar ikvienu skolēnu, kas ar smaidu un neizsīkstošu enerģiju atgriežas skolā, lai turpinātu izglītošanos mūsu pulkā.

Novēlam visiem labu veselību, neizsīkstošu enerģiju, zinātkāri un vēlmi radīt un darīt labas lietas!

Sagatavoja: Anda Timermane

Foto: Einārs Bērziņš