Konkurss “Valsts policijai 100”

policija

Par godu Valsts policijas 100.gadadienai, kas bija šī gada 5.decembrī, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde aicināja skolas vecuma bērnus piedalīties radošo darbu konkursā “Valsts policijai 100”.

Šodien mūsu skolā viesojās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Limbažu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore Dace Pūce un inspektore Alīna Kohana, lai pateiktos Staiceles pamatskolas 1. – 4. klašu skolēniem par aktīvu dalību Valsts policijas izsludinātajā konkursā. Skolēni par paveikto saņēma gan dāvanas, gan sirsnīgus pateicības vārdus. Paldies par ieguldīto darbu klašu audzinātājām – Baibai Eglītei, Ingai Indriksonei un Dacei Priekulei.

Bet 3. klases skolēni un audzinātāja Maija Andersone no inspektores D. Pūces saņēma īpašu pateicību, jo gatavojoties konkursam klase kopīgi radīja dzejoli, uzfilmēja video un nosūtīja to Latvijas Valsts policijai – apsveikumu viņu 100gadē. To var apskatīt šeit: https://photos.app.goo.gl/3jMBZggtg3fqgh8y7

Vēlam mūsu Valsts policijas darbiniekiem vairāk labu un pozitīvu notikumu!