3. klasē ienāk Halovīns

halovīns

Skolēniem patīk pasākumi ar pārģērbšanos un telpas dekorēšanu!

Kāpēc gan nē, ja ierosme nāk no skolēniem, tad to vajag tikai noķert aiz astes un pilnveidot!

Sagaidot Halovīnus, mūsu klases skolēni ļoti aktīvi rosījās klases telpas dekorēšanā.  Klasē valdīja noslēpumainības gars, jo katrs bija aizņemts ar domām kā izpildīt mājas uzdevumu – skolā jāierodas ar savu draugu Halovīnu...

Rīts bija spocīgs un neparasts, jo arī es biju sagādājusi skolēniem pārsteigumu. Pustumsā pie stiklotā durvju lodziņa kāds jau gaidīja nācējus, otrs “sabiedrotais” bija iekārtojies uz slotas kāta tā dziļāk klasē!

Šajā dienā skolēnu skaits klasē bija dubultojies, jo katram blakus sēdēja “draudziņš”! Pats jaukākais un neparastākais bija tas, ka šī maskošanās netraucēja nopietni strādāt! Kopā, jaukā gaisotnē, tika pavadīta interesanta diena!

Inga Indriksone, 3.klases audzinātāja

halovīnshalovīns

halovīnshalovīns

halovīnshalovīns

halovīnshalovīnshalovīns