9. klases Pēdējais zvans

Pēdējais zvans

Šī gada 17. maijā Staiceles pamatskolā notika 9. klases Pēdējais zvans.

Pirmā stunda mums bija pie savas pirmās audzinātājas Baibas Eglītes un kopā ar viņas audzināmo klasi apstaigājām visu skolu un iegriezāmies katrā klasē. Katra klase bija sagatavojusi kādu apsveikumu tālākajam ceļam. Piemēram, skolotāja Vizma Tiltiņa ar klasi bija sagatavojuši pārsteigumu - mācīja dejot, skolotāja Valentīna Andrejeva ar savu klasi bija sagatavojuši lielu skaistu plakātu uz kura bija mūsu vārdi, savukārt skolotāja Maija Andersone ar  savu klasi bija sagatavojuši atjautības uzdevumus, puišiem pašgatavotas kaklasaites un meitenēm kroņus, kā arī ļoti skaistu dziesmu. Skolotāja Baiba Eglīte ar klasi mums iemācīja, kas ir čupiņapskāviens, tā kā skolotāja Baiba bija mūsu pirmā audzinātāja, viņa bija saglabājusi un sagatavojusi mūsu vecos darbiņus, vēstulītes un zīmējumus.

Mēs, 9. klase, skolas pagalmā pie karoga skaitījām dzejoļus, dziedājām dziesmu "Kalniem pāri" un ar skaistiem apsveikumiem sveicām skolotājas un teicām lielu paldies!

Ieva Loreta Reide, 9. klases skolniece

01

02

03

04