Attālinātā tikšanās ar rakstnieku Māri Runguli

Decembra sākumā, Staiceles pamatskolas 6.klases skolēni, devās uz pilsētas bibliotēku, lai tiešsaistē tiktos ar rakstnieku Māri Runguli. Sarunas laikā uzzinājām, kā dzimusi ideja spoku stāstu grāmatām. Rakstnieks secinājis, ka to ir daudz, tāpēc apkopojis un papildinājis, vēlāk sakārtojis stāstu krājumos “Pārupes spoku stāsti”.

Rakstnieks karjeru sācis ar dzejas rakstīšanu jau jaunībā, bet tā kā klausītāju mērķauditoriju vairāk pārstāvējuši bērni, pievērsies spoku stāstiem.

Sarunas noslēgumā rakstnieks saka, ka spoku stāstu rakstīšanai pielikts punkts. Nākotnes darba tēmas tikšot saistītas ar rakstnieka pašreizējo dzīves vietu Ogrē.

Paldies bibliotēkas darbiniecēm Anitai un Intai par iespēju iepazīt rakstnieka daiļradi!

Sagatavoja: Anda Timermane

Rungulis