Drāmas kolektīvs “PIPARS”

pipars

Mūsu kolektīvs 3. sezonu sācis ražīgi. Sagatavojām viencēlienu, ar kuru pamatskolas skolēnu grupa Skolotāju dienā pārsteidza savas skolas skolotājus. Tas bija N. Jurkāna viencēliens ,,Labā Caune” ( mūsu piebilde – esam priecīgi, ka skolotāja Caune nestrādā mūsu skolā ).

Pārsteigums izdevās! Skolas zālītē skanēja sirsnīgi smiekli un silti aplausi!

Pēc pirmizrādes katrs aktieris saņēma rozes ziedu un kopīgu saldumu turzu.

Nedēļu vēlāk izrādi noskatījās arī skolēni. Vispirms to varēja novērtēt vecāko klašu skolēni, tad jaunāko. Secinājums bija viens -saviem vienaudžiem spēlēt nav vieglāk kā skolotāju kolektīvam, jo“ žūrija” sagaidāma bargāka un līdz ar to arī bargāka kritika. Izdevās! Arī šajās izrādēs klusumu zālē vairākkārt pārtrauca smiekli! Reizēm jaunajiem aktieriem bija pat grūti savaldīties un nesmieties pašiem (turējāmies godam), bet pieredze nāk ar laiku. Pēc izrādes kā atzinības balva tika pasniegti ziedi un mazs pārsteigums māksliniekiem, par ko bija parūpējušies sākumskolas skolēni kopā ar audzinātājām.

Sirsnīgs paldies aktieriem un viņu vecākiem!

Inga Indriksone, drāmas kolektīva “PIPARS” vadītāja