Konkurss Zaļais restarts

Zaļais restarts

AS Latvijas Zaļais punkts jau otro reizi rīkoja konkursu skolēniem Zaļais restarts, kurā aicināja piedalīties 1. – 9.  klašu skolēnus, lai veicinātu skolēnu zināšanas un izpratni par atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un materiālu otrreizēju izmantošanu.

Konkursā pavisam piedalījās 395 darbi no vairāk nekā 200 Latvijas skolām. No Staiceles pamatskolas dalību šajā aktivitātē pieteica 3. klases skolēni. Trešklasnieki no audumiem un drēbēm, kuras  nolemtas izmešanai, izgatavoja paklājus. Tie domāti tam, lai klasē, kad esam noguruši sēdēt solos, varam sēdēt uz grīdas, uz saviem darinājumiem.

Darbs nebija viegls un prasīja lielu pacietību, tāpēc ļoti priecājos par paveikto!

Paldies vecākiem, kuru palīdzība paklāju tapšanas procesā bija ļoti svarīga!

Maija Andersone, Staiceles pamatskolas 3.klases audzinātāja