Mācību gada noslēgums Staiceles pamatskolā

skolas_diena

Staiceles pamatskolā 2018./2019. mācību gada pēdējā dienā notika skaists un brīnišķīgs gada noslēguma pasākums. Rīts iesākās klasēs, kur skolēni kopā ar klases audzinātājām pārrunāja mācību gada laikā paveikto un izvirzīja jaunus mērķus jaunajam mācību gadam un, protams, saņēma liecības. Nozīmīga stundas tēma bija arī pārrunāt par skolēnu drošību vasarā.

Pēc klases stundas visi devāmies uz kopīgu skolas Pateicības pasākumu skolas zālītē kopā ar vecākiem. Pateicības vārdus labākajiem un centīgākajiem audzēkņiem teica skolas direktore Sandra Brokāne un direktores vietniece izglītības jomā Ausma Kalniņa. Neizpalika sadziedāšanās, kura mūsu skolas skolēniem iepatikusies. To organizēja Skolēnu pašpārvalde, lūdzot izlozēt dziesmas nosaukumu  katras klases pārstāvim un nodziedāt izvēlēto dziesmu. Paldies skolotājai Līgai Siliņai un vecāku pārstāvim Daināram Konrādam par mūzikas pavadījumu! Pasākumā piedalījās arī Alojas novada domes priekšsēdētājs Valdis Bārda, kurš pasniedza Alojas novada Labā skolēna naudas balvas. Tās saņēma:

Niks Andersons 5. klase,

Paula Dreimane 5. klase,

Sabīne Ivanova 5. klase,

Markuss Korps 5. klase,

Alise Gundega Saukuma 5.klase,

Elizabete Timermane 5. klase,

Ruslans Andrejevs 6. klase,

Elīza Kuzina 7. klase,

Regnārs Nerips 7. klase,

Elvīra Īle 8. klase,

Elīna Konrāde 8. klase,

Vilis Tiltiņš 8. klase,

Klāvs Īle 9. klase,

Ieva Loreta Reide 9. klase.

Bet, priecājoties par skolēnu sasniegumiem, pateicības ziedus direktore dāvināja vecākiem.

Pateicības saņēma vēl daudzi citi skolas skolēni, kuri bijuši centīgi mācībās, piedalījušies olimpiādēs, konkursos un popularizējuši Staiceles pamatskolas vārdu Latvijā un pasaulē. Tie ir:

Baiba Mežule 1. klase

Una Prokopoviča 8. klase

Viesturs Titovs 8. klase

Andra Rozenberga 9. klase

Pasākuma noslēgumā devāmies skolas pagalmā, lai, dziedot skolas himnu,  nolaistu karogu. Neizpalika arī tradicionālais Rokasspiediena rituāls veiksmīgākai vasarai. Taču, pirms doties vasarā, noskatījāmies iniciatīvas Latvijas skolas soma  Ditas Balčus teātra muzikālo izrādi  Kas par traku, tas par traku. Burvīga izrāde vasaras noskaņās!

Lai visiem jauka un silta vasara!

Viesturs Titovs, Staiceles pamatskolas Skolēnu pašpārvaldes prezidents

Foto no skolas arhīva:   https://photos.app.goo.gl/KLaLEPTnyRbJUZWNA