Skolas vecāku sapulce

9.novembrī Staiceles pamatskolā norisinājās vecāku sapulce. Tās laikā direktore Anda Timermane iepazīstināja dalībniekus ar skolas aktualitātēm, direktora vietniece mācību jomā Linda Abendrote stāstīja par mācību darbu un izmaiņām vērtēšanas kārtībā, audzināšanas darba un ārpusstundu pasākumu koordinatore Gundega Krogzema iepazīstināja ar skolas vērtībām, pasākumiem un audzināšanas darba nozīmi ne tikai skolā, bet arī ārpus tās. Bibliotekāre Iveta Apsīte atgādināja par noteikumiem kādi jāievēro saņemot mācību grāmatas un burtnīcas, kā arī aktualitātes par lasīšanas nozīmi bērna attīstībā. Sapulces laikā tika nodibināta arī Skolas atbalsta biedrība, kuras oficiālā reģistrēšana tiks nodota Skolas padomes atbildībā. Pēc sapulces ikvienam vecākam bija iespēja individuāli aprunāties ar pedagogiem. Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu sapulces organizēšanā. Paldies vecākiem, kas atrada laiku un apmeklēja mūsu skolu. Lai mums visiem kopā izdodas veidot skolu tādu, kādu to vēlamies redzēt!

Andas Timermanes teksts

Lanas Bergas - Sedlenieces foto