Staiceles pamatskola iesaistījusies Erasmus+ projektā

Erasmus+

Staiceles pamatskola šajā mācību gadā iesaistījusies Eiropas Savienības Erasmus+ programmas 2. pamatdarbības starpskolu stratēģiskās partnerības projektā “Let’s think about our future working life” (”Domāsim par savu nākotnes darba dzīvi’’) (projekta numurs 2018-1-ES01-KA229-050307_2).
Kopā ar mums tajā piedalās Spānijas, Igaunijas un Rumānijas skolas.

Projekts turpināsies līdz 2020. gada 31.augustam.

Projekta mērķis ir dažādu skolēnu prasmju (analītiskās domāšanas, problēmu risināšanas, sadarbības un komandas darba u.c.) un kompetenču (runas, rakstīšanas, IT izmantošanas) attīstīšana, kas varētu būt noderīgi, gan izvēloties nākamo profesiju pēc skolas beigšanas, gan turpmākajā darba dzīvē. Skolēnu apmaiņas vizīšu laikā skolēni uzzinās par partnera skolu valstu kultūru, dzīvesveidu un darba dzīvi.

Skolas 8.un 9. klašu audzēkņi angļu valodas skolotājas Vizmas Lūses vadībā uzsākuši darbu pie katra projekta partnera pirmā uzdevuma - sagatavot video prezentāciju par savu skolu, veidot projekta logo, kā arī sagatavot īsu video par sevi, savu ģimeni, draugiem un interesēm.

Pirmais brauciens Staiceles pamatskolas skolēniem un pedagogiem plānots 2019.gada aprīlī uz Uulu pamatskolu Igaunijā.

Vizma Lūse, Erasmus+ koordinatore