Teātra diena Staiceles vidusskolā

Peles

Šajā gadā teātra diena bija īpaša! Tieši 27. martā pirmizrādi piedzīvoja trīs lugas, 13 aktieri un es - dramatiskā kolektīva "PIPARS" vadītāja un režisore.

Jaunākās grupas aktieri (7 gadi), kuriem šī bija debija, izdzīvoja iejušanos "cita ādā", izrādot ludziņu " Suns un kaķis". Viss labs, kas labi beidzas! Lai pasaulē uzvar labais!

Vecākās grupas aktieri lugā "PAGRABS" parādīja kā blakus sadzīvo pesimisms un optimisms. Savukārt lugā "RAIVO GADĪJUMS" tika risinātas nopietnas mūsdienu problēmas - aizbraukšana no Latvijas, dzīvošana pie vecvecākiem, mācīšanās svešā skolā un klasē. Jaunie aktieri ne pa jokam iejutās lugas tēlos. Izrādi krāšņāku palīdzēja radīt gaismotājs Māris Borisovs un skaņu operators Dainārs Konrāds. Paldies visiem, kas bija ar mums un par mums!

Inga Indriksone, dramatiskā kolektīva "PIPARS" vadītāja