Valsts svētku laiks Staiceles vidusskolā

Svetki

Patriotisms tā ir piederība savai valstij, savam novadam, pilsētai un vietai, kur esi dzimis. Tā ir arī piederība mūsu valsts karogam, himnai, ģerbonim un cilvēkiem, kas ar savu darbu veidojuši vietu, kur mums visiem ir labi  - Staiceli, kurā mums prieks dzīvot, mācīties un ar kuru lepojamies.

Sagaidot mūsu brīnišķīgās valsts Latvijas pastāvēšanas 99. gadadienu, 17. novembrī  Staiceles vidusskolā diena sākās ar svinīgo valsts karoga godināšanas pasākumu, kurā piedalījās visi skolas skolēni, pedagogi un darbinieki. Šis pasākums nu jau otro gadu ir kļuvis  par tradīciju un ir kā skolas vienotības, stipruma, atbildības un apņēmības zīme.

Pēc karoga godināšanas pasākuma visi skolēni atgriezās klasēs, kur notika aktivitātes veltītas Eiropas medus dienai , kurās  skolēni uzzināja par medus tapšanu, bija iespējams nogaršot maizi ar dažādu ziedu medu un varbūt, ka kāds skolēns nākotnē arī  izvēlēsies biškopja profesiju.

Bet dienas kulminācijas pasākums bija Staiceles vidusskolas skolēnu koncerts ‘’Tev mūžam dzīvot , Latvija!’’ Staiceles KN. Priecājos, ka šogad koncertā piedalījās visi skolas skolēni! Skanēja bērnu un jauniešu balsis, cildinot Latviju, ievijās deju soļi un katra dalībnieka sejā staroja lepnums par sevi, savu klasi un skolu. Staiceles vidusskolai ir ar ko lepoties! Tie ir skolotāji, skolēni, tehniskie darbinieki un vecāki. Paldies visai skolas saimei, kas iesaistījās  valsts svētku pasākumos!

Sandra Brokāne, Staiceles vidusskolas direktore

Foto: Einārs Bērziņš