Vecāku padome tiekas tiešsaistē

Septembra noslēgumā tiešsaistē uz tikšanos sanāca Staiceles pamatskolas Vecāku padomes pārstāvji, lai iepazītos ar jaunā mācību gada plānotajām aktivitātēm un ievēlētu padomes vadību.

Skolas direktore Sandra iepazīstināja vecākus ar šī mācību gada plānotajiem pasākumiem novembrī un decembrī, jaunumiem skolā un turpmāko mācību darbu. Vecāki tiek aicināti sadarboties ar skolas personālu, ja ir radušās kādas problēmsituācijas vai ir idejas, kuras gribētu realizēt skolā. Tiek pārrunāts arī jautājums par esošo situāciju Staiceles bērnudārzā. Pašlaik risinājums tiek meklēts.

Vecāku pārstāvjus  iepazīstina ar Skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem, jaunievēlēto priekšnieci Sabīni Ivanovu un vietnieci Ligiju Līgu Daņķēnu.

Vecāku padome ievēlēta šādā sastāvā - padomes priekšsēdētāja Kristīne Krišjāne, vietniece Aiga Baslika un protokoliste Kristīne Froša.

Lai mums jaunas idejas un neizsīkstoša enerģija!

Sagatavoja: Anda Timermane