Viktorīna - Ko es zinu par Mārtiņdienu?

10. novembrī tiešsaistes lietotnē Quizizz.com norisinājās Staiceles pamatskolas skolēnu pašpārvaldes organizēta viktorīna Ko es zinu par Mārtiņdienu? Skolēnu pašpārvaldes dalībnieki bija sagatavojuši 30 jautājumus par Mārtiņdienas tradīcijām, ticējumiem, tautas dziesmām un sakāmvārdiem.

Savas zināšanas par Mārtiņdienas tradīcijām varēja pārbaudīt jebkurš interesents, kas bija pieslēdzies viktorīnai.

Pēc rezultātu apkopošanas tika noteikti uzvarētāji: 1. vieta- Artis Ivanovs (Staiceles pamatskolas 1. klases skolnieks), 2. vieta- Kendija Grāvīte (Staiceles pamatskolas absolvente), 3. vieta- Niks Andersons (8. klases skolēns).

Paldies Staiceles pamatskolas skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem par jautājumu sagatavošanu un viktorīnas organizēšanu.

Sagatavoja: Anda Timermane