XI Starptautiskais bērnu un jauniešu teātru festivāls “ … un es iešu un iešu!” Latvijas valsts 100gadei

teātris

Skolas dramatiskais kolektīvs “ PIPARS ” darbojas otro gadu. Šī sezona ir bijusi bagātīga. Šajā gadā kolektīvs darbojas divās grupās, jo mūsu skaits audzis. Mūsu pirmā izrāde – “KLAUNĀDE” arī šajā gadā bijusi “TOPĀ”, ja tā var teikt. Ielīksmojām Lieldienu pasākuma apmeklētājus Staiceles pilsētā, bet pats galvenais, pirms Teātru dienām vēlreiz iepriecinājām mazos staiceliešus. Filmējām savu izrādi un nofilmēto materiālu sūtījām uz XI Starptautiskais bērnu un jauniešu teātru festivāls, kas veltīts Latvijas 100gadei. Kāpēc gan nē? Dūša mums liela! Šoreiz gan netikām spēlēt Valmierā, bet “cerības mirst pēdējās…”!

Mūsu darbs novērtēts ar III pakāpes diplomu ( 36 punkti )!

Inga Indriksone, dramatiskā kolektīva “PIPARS” vadītāja

aktieri